NZOZ CORPOMED rozpoczął działalność w listopadzie 2011 roku, a miesiąc później uzyskała status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej. Celem powstania było zapewnienie kompleksowych usług rehabilitacyjnych i leczniczych mieszkańcom dzielnicy Wesoła zarówno pełnopłatnych jak i poprzez Narodowy Fundusz Zdrowia. Obecnie posiadamy dwie placówki. 

 

CORPOMED Centrum Rehabilitacji Miłosna,

 

która działa od 2011 roku zlokalizowana jest w samym centrum osiedla Stara Miłosna, przy głównej ulicy (Jan Pawła II), w pobliżu apteki, naprzeciwko przychodni POGODNA, poczty i gimnazjum. Tuż obok niej znajduje się przystanek  komunikacji miejskiej - POGODNA 02 (linie autobusowe: 502, 411, 198, 173, 147). Linie 198 i 143, które można dojechać -podobnie jak pozostałymi wymienionymi autobusami - pod samą przychodnię, są skoordynowana z przyjazdami i odjazdami Mazowieckich Kolei Regionalnych oraz Szybkiej Kolei Miejskiej (stacja "Wesoła -A 198) (stacja "Międzylesie” -A 147). Obok przychodni znajdują się także miejsca parkingowe dla samochodów. Dla pacjentów niepełnosprawnych jest dostępna winda.

 

CORPOMED Centrum Rehabilitacji Wesoła,

 

rozpoczęła udzielać usług od listopada 2018 roku, zapewnia usługi pełnopłatne z zakresu rehabilitacji i porad lekarskich, a także finansowane przez NFZ w ramach ośrodka dziennej rehabilitacji. Placówka zlokalizowana jest na osiedlu Zileona-Grzybowa, przy głównej ulicy (Wspólnej 2c), łączącej dzielnicę Wesoła z dzielnicą Wawer. W placówki jest Aquapark WESOLANDIA. Tuż obok niej znajduje się przystanek  komunikacji miejskiej - JAGIELLOŃSKA 01 (linie autobusowe: 115, 173). Tuż przy przychodni znajdują się miejsca parkingowe dla samochodów.

Obie nasze placówki – są nowoczesnymi i monitorowanymi obiektami, spełniającymi wszelkie standardy bezpieczeństwa.  Są także w pełni przystosowana do obsługi osób niepełnosprawnych i wyposażone w nowy, profesjonalny sprzęt zarówno do fizykoterapii, jak i kinezyterapii. 

 

Celem firmy CORPOMED jest umożliwienie pacjentom ze schorzeniami neurologicznymi i uszkodzeniami narządu ruchu pełnego powrotu do zdrowia oraz aktywnego życia społecznego i zawodowego. Służy temu najwyższa jakość oferowanych usług rehabilitacyjnych i leczniczych przy zachowaniu bardzo atrakcyjnych cen. CENNIK USŁUG (kliknij)

 

Skuteczność naszych usług gwarantuje profesjonalny zespół doświadczonych, najlepszych w swojej dziedzinie, pełnych pasji fachowców: lekarzy i fizjoterapeutów, których wspomaga oddany personel administracyjny. Troska o dobro pacjenta, wsparta wiedzą i profesjonalizmem, jest podstawą skuteczności leczenia i gwarancją sukcesu. 

 

Zapoznaj się REGULAMINEM naszych przychodni

 

Zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym RODO

 


 

Nr konta bankowego CORPOMED

 

ALIOR Bank S.A.

95 2490 0005 0000 4500 1596 3898