Pacjent zgłaszający się z ustalonymi zabiegami fizjoterapeutycznymi

Każdy pacjent, który ma już ustalony plan zabiegów fizjoterapeutycznych (zabiegi fizykalne, ćwiczenia), określony np. przez lekarza rehabilitacji medycznej lub specjalistę ortopedii czy innego lekarza, z pewnością w naszym Centrum Rehabilitacji Miłosna  otrzyma PROFESJONALNĄ usługę rehabilitacyjną. Wszelkie zabiegi zostaną przeprowadzone zgodnie z zaleceniami. 

Sprawdź nas i  skorzystaj z naszych usług!

Zapraszamy do kontaktu z  recepcją  celem uzyskania szerszej informacji i ustalenia dogodnego dla Państwa terminu wizyty terapeutycznej

 

Kontakt:

CENTRUM REHABILITACJI MIŁOSNA


tel.:   (0 22) 773 00 27 

mail:  recepcja@corpomed.pl 

 

CENTRUM REHABILITACJI WESOŁA

tel.:   (0 22) 760 06 92

mail:  wspolna@corpomed.pl 

 

Pacjent powinien mieć obuwie na zmianę, najlepiej sportowe, wygodny i swobodny stój np. dres, spodenki i koszulka. Taki, który nie będzie ograniczał ruchów. 

Pacjent zgłaszający się bez ustalonych zabiegów fizjoterapeutycznych

Na początku zapraszamy do kontaktu z recepcją Centrum Rehabilitacji Miłosna osobiście lub telefonicznie. W przypadku osobistej wizyty postaramy się od razu skonsultować Pacjenta z naszym specjalistą fizjoterapii, na którym wstępnie rozpoznamy problem i przedstawimy ogólny program proponowanej rehabilitacji.

Konsultacja z naszym fizjoterapeutą wraz z kwalifikacją do zabiegów kosztuje tylko  49,00 zł

Seniorzy powyżej 65 r.ż. konsultowani są bezpłatnie

                                                           


Prosimy, jeżeli to możliwe, na pierwszą wizytę przynieść swoją dokumentację medyczną (jeżeli posiada) tj.:


- badania obrazowe RTG, USG, MR i CT,

- ostatnie karty choroby, wypisy ze szpitala.

 

W sytuacji zainteresowania proponowaną terapią usprawniającą nasza recepcjonistka w porozumieniu z fizjoterapeutą ustali  dogodny dla Pacjenta dzień i godzinę wizyty. 

Pacjent przy pierwszej wizycie na zabiegach fizjoterapeutycznych powinien mieć obuwie na zmianę, najlepiej sportowe, wygodny i swobodny stój np. dres, spodenki i koszulka. Taki który nie będzie ograniczał ruchów. 


Kontakt:
tel.: (0 22) 773-00-27    
fax: (0 22) 786-05-05
mail: recepcja@corpomed.pl


Zapraszamy do odwiedzenia naszych placówek w Wesołej osiedla: w Starej Miłosnej i Zielonej-Grzybowej  oraz niezobowiązującego  spotkania z naszym fizjoterapeutą!