INFROMACJE                     

 

Psycholog kliniczny

Psychoterapeuty psychodynamiczny

 

Formularz zapisu na wizytę

 

Jestem absolwentem Wydziału Psychologii (specjalność: społeczna psychologia kliniczna) Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz czteroletniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne – w trakcie obrony dyplomu. Specjalność: Psychoterapeuta psychodynamiczny.

Stale pogłębiam swoją wiedzę i doskonalę warsztat psychologiczny i terapeutyczny.

 

 

Swoje szlify kliniczne zdobyłem na II oddziale psychiatrii ogólnej Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Drewnicy.

 

Jestem autorem artykułu o „Kontenerowaniu nastolatka”, który jest narzędziem pomagającym rodzicom w rozumieniu emocji dorastającego dziecka.

 

Jestem także autorem książki „Kiedy śpią anioły”, To historia na faktach o doświadczaniu traumy i deprecjacji wartości androgynicznego chłopaka, który jest wykorzystywany seksualnie przez ojca.

 

                 ZAKRES PORAD            
 

Pracuję z pacjentami od 14 roku życia (kryzysowo), a od 16 roku życia terapeutycznie.

Tutaj ważne jest przede wszystkim wsparcie. Pracuję wspólnie z rodzicami (o ile to możliwe) i/lub opiekunami prawnymi. Zawszę patrzę na problem młodego pacjenta całościowo – najbliżsi, rodzina, szkoła, społeczność. Problem, który dla nas – dorosłych, może wydawać się błachy, dla młodego człowieka urasta do siły destrukcyjnej.

Dlatego tak bardzo ważne jest podejście holistyczne do Waszej, dorastającej pociechy, Drodzy Rodzice. Gdyby zaszła taka potrzeba, będziemy wspólnie współpracować z lekarzami neurologii lub psychiatrii. Najważniejsze jest zdrowie i przyszłość Waszego dziecka. 

 

Pomagam osobom dorosłym w kryzysie (np. żałoba, rozwód, utrata pracy, długi).

Lęk, który dławi każdy dzień Twojego życia, relacje, które czujesz, że mogłyby być znacznie lepsze, a przecież są niczym krucha skorupka jajka. Depresja, która odbiera Ci sen, dzień, który nie przynosi ulgi. Czujesz, że jesteś niestabilny emocjonalnie, wręcz kruchy? Spróbuj to zmienić. Chociaż wiem, jak bardzo trudny jest ten pierwszy krok.

 

Pracuję także z pacjentami z zaburzeniami osobowości np. z pogranicza typu Borderline, osobowość narcystyczna, histrioniczna. Tutaj terapia zawsze i z założenia jest długoterminowa poprzedzona trzema sesjami konsultacyjnymi, na której omawiamy założenia i cele terapeutyczne, a potem osadzamy je w kontrakcie terapeutycznym.

 

                MIEJSCE KONSULTACJI              
 

Centrum Rehabilitacji Miłosna 

 

ul. Jana Pawła II 218,

05-077 Warszawa-Wesoła

 

SOBOTA      9:00-14:00   

 


Centrum Rehabilitacji Wesoła

 

ul. Wspólna 2c,

05-075 Warszawa-Wesoła


PONIEDZIAŁEK   15:00-20:00 

 

WTOREK             15:00-20:00 
                                         

 

                      UMÓW WIZYTĘ                      
 

tel: 22 773-00-27  (Miłosna)

tel: 22 760-06-92  (Wesoła)

lub skorzystaj z

 

Formularz zapisu na wizytę