INFORMACJE                      

 

mgr Fizjoterapii

 

Terapeuta FOI (Funkcjonalna Osteopatia i Integracja), niezależnej koncepcji terapeutycznej, opartej na idei, że wszystkie elementy organizmu człowieka są ze sobą wzajemnie powiązane, a zaburzenia jednych struktur mają wpływ na funkcjonowanie innych. FOI poprzez holistyczny sposób podejścia do pacjenta jest terapią całego ciała.

Prowadzi terapię osób dorosłych z problemami zarówno ortopedycznymi, jak i neurologicznymi. Swoim pacjentom powtarza, że ograniczenia są w nas. Do każdego z nich podchodzi indywidualnie, z pełną koncentracją i zaangażowaniem. Lubi wyzwania, nie boi się tzw. trudnych przypadków.

Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie i Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie. Prywatnie ojciec dwuletnich bliźniaczek i ich czteroletniej siostry, zarażający je pasją do aktywnego spędzania wolnego czasu. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, gra w piłkę nożną i squasha.


                UKOŃCZONE KURSY             

 


                        Zakres wizyty                   

 

FUNKCJONALNA OSTEOPATIA i INTERGRACJA, terapia indywidualna, rehabilitacja pourazowa, konsultacje fizjoterapeutyczne, kinesiotaping


                Miejce przymowania                  

 

Centrum Rehabilitacji Miłosna

 tel: 22 773-00-27


                 Dni przyjmowania                        

              

ŚRODA    15.00-20.00

 

PIĄTEK    15.00-20.00